פלדנקרייז בצפון | פנינה מילמן | תלמידים מספרים

 

תלמידים מספרים

 

שמחה בתוך גופי
בעקבות כאבי "טריגר פינגר" מצאתי את עצמי בסטודיו לפלדנקרייז של פנינה.
אחרי שיעור אחד התאהבתי.
הצטרפתי לקבוצה ואף התחלתי לקחת שיעור פרטי אחת לשבוע.
השילוב המנצח של שיטה רכה וסבלנית עם הלב הענק, החם והמקשיב של פנינה, מצליח להניע בתוך גופי תנועות חדשות שמביאות לי ריפוי משמעותי. בתום כל שיעור יש שמחה בתוך גופי ויותר ויותר אני מסוגל לעשות דברים מבלי לשלם מחיר קשה של כאבים תוך כדי ואחר כך.
בדרך ספוטנית עקימות ברגליי התיישרה, כאבי גב תחתון נעלמו והנשימה והיציבה שלי השתפרו פלאים. לראשונה בחיי אני הולך לשיעורי התעמלות ותנועה בשמחה ועם חיוך.
אה – והטריגר פינגר הוא כבר הסטוריה.
מומלץ בחום רב לכל מי שרוצה להרגיש טוב עם ובתוך גופו.
דב אהבה
04-6545913

 

הניירת לניתוח כבר הייתה מוכנה
פנינה המלאכית שלי,
שמעתי מחברה טובה על כישורייך והידע לעזור לכל מי שיש לו כאבים. התקשרתי אלייך וביקשתי להצטרף לקבוצת תרגול. כבר בשיחת טלפון שלנו נתת לי להרגיש נוח בבקשתי: "להגיע ולהתנסות ללא שום התחייבות".
התחלתי במסע פלדנקרייז מופלא, שנמשך עד היום כאשר במהלכו את ממשיכה להפתיע אותי ואת חברותיי לקבוצה, אשר מגיעות באדיקות טכסית למקום היפהפה שלך לביטול הכאבים ולמזור.
תוך כדי ההכרות עם השיטה שמדברת על ההיבטים הרבים שמקשרים את התנועה והשפעתה על הגוף, התחילו כאבים בכתף שמאל. קיבלתי ממך את כל התמיכה וההתמקדות בבעיה שלי, שהתגלתה לבסוף כקרע בגיד. האורתופד המליץ להמשיך לתרגל איתך פלדנקרייז ובמקביל ניתוח. הכאבים היו בלתי נסבלים, משככי כאבים מוגבלות בתנועה הם הזיכרונות הקשים שליוו אותי באותה תקופה.
את המלאכית שלי. בסבלנות ואמפתיה ביקשת לחכות ולהמשיך אתך. המשכתי כאשר הניירת לניתוח מוכנה ומאושרת על ידי קופת החולים שלי.
את, בנגיעות קלות ומאוד נעימות, בהבנת מקור הבעיה ללא כאבים והמון אהבה הצלחת להביא אותי לתפקוד מלא, לשינה ללא כאבים וללא משככי כאבים על סוגיהם השונים שהיו אז "חברי היקרים".
מלאכית קראתי לך בליבי.
התהליך אינו קצר, ההבנה לתנועות ולחיבורן לגוף תוך כדי השפעה על מקור הכאב, נתנו לי "ארגז כלים" נפלא לחיים. הפשטות בתנועה, בליווי הידע והתבונה שלך, מלמדים אותי ומרפאים אותי מכאבים ששכנו אי שם והחליטו להתעורר ולהציק לי, עד היום.
שולחת לך את הערכתי הרבה,
תודה עם הרבה אהבה,
איריס עפרוני
מטפלת ומורה בשיטת "צ'י קונג"
054-5454022
 

 

צרו קשר:

 

0522-822515 | pnina26@gmail.com